Reference promo videa H-Vision

Resident Harrachov

Dokonalá krajina, krásné ubytování, úžasné wellness a nezapomenutelná thajská masérka s 30 letými zkušenostmi.  A samozřejmě luxusní snídaně i večeře.
Tohle vše je Resident Harrachov.

Město Chřibská

V nejzápadnější části Lužických hor, v jižní části Šluknovského výběžku, leží v malebném údolí město Chřibská. Je obklopeno zalesněnými kopci vysokými 426 až 774 metrů, které jsou součástí geografických celků Kytlická pahorkatina, Lužický hřbet a Jetřichovické stěny..

Lesnictví LST

Společnost LST se stará komplexně o lesy a těžbu dřeva v nich. Zajišťuje pěstování a sázení sazenic, péči o lesy, předmýtní, mýtní a kůrovcovou těžbu a dokonce i provoz lesních školek. Poskytují také poradenství v oblasti lesnictví.

Obec Horní Libchava

Horní Libchava je obec, která leží v okrese Česká Lípa v libereckém kraji, severně od obce Dolní Libchava, asi 4 km na severozápad od České Lípy. Je v sousedství turisticky zajímavých oblastí - Lužických hor, Českého středohoří a Máchova kraje.

Zemědělské družstvo Senice

Jak to vypadá u českých zemědělců? V zemědělském družstvu Senice obhospodařují více než 5 500 ha orné půdy.  Na jejich práci je krásná podívaná!  Pěstují ječmen, pšenici, řepku, cukrovou řepu a chmel.  Chovají krávy , slepice  a prasata.  Pěstují vlastní ovoce ve vlastních sadech a mají také vlastní mlékárnu.  Díky nim a jim podobným, můžeme být v ČR hrdí na vlastní výrobu jak rostlinného, tak živočišného druhu, což my v H-Vision máme rádi.

Obrázek editujete kliknutím
Obrázek editujete kliknutím

Obecní videa na Vimeo kanálu

Kontaktní údaje

email: info@h-vision.cz
tel.: +420 776 154 493

Fakturační údaje:

H-Vision s.r.o.
Aloisina Výšina 422/22
Liberec 460 05
Česká republika
IČ: 09576428